Organigrama 2020-2021

Equip Directiu

  • Director: Anna Morillas
  • Cap d’estudis: Joan Vila
  • Cap d’estudis adjunt: Núria Vila
  • Secretària: Anna Maria Ortega
  • Coordinadora Pedagògica: Ester Font

 

Caps de Departament

  • Llengua Catalana: Lourdes Godoy
  • Llengua Castellana: Irantzu Pérez
  • Matemàtiques: Carles Llensa
  • Ciències Socials: Pere Gifre
  • Ciències Experimentals: Dolors Corcoll
  • Tecnologia: Gemma Roca
  • Música: Carme Busquets
  • Educació Física: Imma Darnés
  • Educació Visual i Plàstica: Ester Baulida
  • Llengües Estrangeres: Marisa Pérez
  • Sanitat i Farmàcia: Eva Dachs

 

Caps de seminari

  • Seminari de Llengua Francesa: Marta Guri
  • Seminari de Biologia i Geologia: Olga Font
  • Seminari de Clàssiques: Antoni Cobos
  • Seminari de Filosofia: Carles Ruano
  • Seminari d’Orientació: Ester Font

 

Coordinadors

  • Coordinadora de 1r d’ESO: Míriam Meléndez
  • Coordinador de 2n d’ESO: Sergi Palomeras
  • Coordinadora de 3r d’ESO: Marta Barceló
  • Coordinadora de 4t d’ESO: Antònia Tubau
  • Coordinador de BAT: Pere Gifre
  • Coordinadora TAC: Carmina Luque
  • Coordinadora de Riscos Laborals: Carme Riu
  • Coordinadora de Qualitat: Eva Dachs
  • Coordinadora d'Assessorament i reconeixement: Aitana Valero

 

Tutors d’ESO

  • 1r ESO A: Gael Andreu
  • 1r ESO B: Dolors Brunsó
  • 1r ESO C: Montse Compte
  • 1r ESO D: Xavi Costa
  • 2n ESO A: Aina Dilmé
  • 2n ESO B: Enric Rodríguez
  • 2n ESO C: Dani Ramírez
  • 2n ESO D: Sergi Palomeras
  • 3r ESO A: Anna Renart
  • 3r ESO B: Anna Pibernat
  • 3r ESO C: Marta Barceló
  • 3r ESO D: Coral Sala
  • 4t ESO A: Núria Vila
  • 4t ESO B: Antònia Tubau
  • 4t ESO C: Anna Gasull
  • 4t ESO D: Carles Llensa

 

Tutors de Batxillerat

  • 1r BAT A: Dolors Comas i Ester Baulida
  • 1r BAT B. Humanístic: Pere Gifre
  • 1r BAT B. Social: Marisa Pérez
  • 1r BAT C: Gemma Roca i Dolors Corcoll
  • 1r BAT D: Carme Busquets
  • 2n BAT A: Francesc Arquer i Emma Margarit
  • 2n BAT B: Fernando Aisa i Lourdes Godooy
  • 2n BAT C: Carles Ruano
  • 2n BAT D: Marta Pous

 

Tutors de CFGM

  • CAI A: Aitana Valero
  • CAI B: Eva Ladero
  • FIP 1: Fàtima Merino
  • FIP 2: Empar Mallol